BLRT emotsionaalne sõnavõtt väikeaktsionäride vastu

BLRT juhatuse liikme sõnavõtt on emotsionaalne ning mitte kõige õnnestunum. Veronika Ivanovskaja jätab tähelepanuta, et paljud BLRT töötajad on ühtlasi BLRT väikeaktsionärid (st BLRT investorid ja omanikud). Ilmselt oleks töötajatel olnud hea meel, kui kasvõi väikene osa sporti, kultuuri ja kunsti investeeritud rahast oleks dividendidena aktsionäridele jaotatud. Juhatuse liikme vaenulik hoiak ettevõtte väikeinvestorite suhtes võib viidata sellele, et aktsionäride võrdse kohtlemise põhimõtet ettevõttes ei järgita.
Link Delfi artiklile http://arileht.delfi.ee/news/uudised/blrt-kui-maksaksime-kovalenkodele-dividendi-laheks-ettevote-pankrotti?id=81761399
Eelmine
Artur TalvikU KIRI SWEDBANKI JUHTIDELE VÄIKEAKTSIONÄRIDE KAITSEKS 
Järgmine
OEG müügiga seonduvad küsimused - vastused

Sellel postitusel on 3 vastust

(st BLRT investorid ja omanikud)
Investorid,aga mitte ettevõtte vaid ainult aktsiate omanikud. AQktsia annab õiguse rääkida kaasa dividendide jaotamise, ei midagi rohkemat. Aktsiaselt ei ole loodud aktsionäride võrseks kohtlemiseks, sest ühe isiku häälte arv oleneb aktsiate hulgast. Kehtib raha hulgaga määratav demokraatia, kus suurem hulk raha dikteerib tingimused väiksemale raha hulgale.
Alex
8. september 2018
jhdOVAeMWD
AMnIUKWxfO
19. jaanuar 2020
GKYzOfBTuwhcIAj
lbDPkEyNR
19. jaanuar 2020
Email again: